Spletna stran je v prenovi, vse funkcije in prevodi še niso polno delujoči. Hvala za razumevanje!

Regijski odbori ZDOPS 2014 – 2018

Glede na izkazan interes članov združenja in skladno s potrebo po učinkovitejšem opravljanju in pospeševanju dejavnosti združenja, je Združenje delodajalcev obrti in podjetnikov Slovenije oblikovalo 12 regijskih odborov, ki pokrivajo celotno ozemlje Slovenije.

Člani regijskega odbora so poslanci skupščine združenja iz posameznih regij. Najpomembnejši cilji regijskih odborov so osveščanje obrtnikov-delodajalcev o nujnosti vključevanja v skupno organizacijo, priprava predlogov za delovanje združenja, skrb za izobraževanje in informiranje članov ter za promocijo združenja.

PODRAVSKI RO (I) – Predsednik RO:       Janez ŠAUPERL,  namestnik: Ivan BABIČ
Lenart Roman MURŠEC
Ruše David BENČIČ
Pesnica Denis MALI
Ptuj Janez VUK
Slovenska Bistrica Alojz KOCIJANČIČ
Maribor Janez ŠAUPERL
Ormož Ivan BABIČ
SAVINJSKI RO (II) – Predsednik RO:   Borut FIJAVŽ,   namestnik: Mihael JURIČAN
Celje Viljem ŠUMER
Laško Danijel MEDVED
Mozirje
Slovenske Konjice Borut FIJAVŽ
Šentjur pri Celju Franc ŠTOR
Šmarje pri Jelšah Mihael JURIČAN
Velenje
Žalec
POMURSKI RO (III) – Predsednik RO:        Ernest BRANSBERGER,      namestnik: Tatjana LAPI
Lendava Milan ŠPILAK
Ljutomer Dominik RUDOLF
Murska Sobota Ernest BRANSBERGER in Stanko SRŠA
Gornja Radgona Tatjana LAPI
POSAVSKI RO (IV) – Predsednica RO:      Ana Jelančič,    namestnica: Mojca Lovše
Brežice Mojca LOVŠE
Krško Nataša ŠIRIĆ
Sevnica Ana JELANČIČ
ZASAVSKI RO (V) – Predsednik RO:
Hrastnik Vera LAKNER
Trbovlje
Zagorje ob Savi
GORENJSKI RO (VI) – Predsednica RO:   Tanja KAVČIČ,    namestnik: Andrej Karlin
Jesenice
Kranj Tanja KAVČIČ
Radovljica Mojca AŽMAN
Škofja Loka Andrej KARLIN
Tržič
KOROŠKI RO (VII) – Predsednik RO:         Drago Delalut, namestnik: Štefan Hlupič
Dravograd Robert VINŠEK
Radlje ob Dravi Blaž CVAR
Ravne na Koroškem Drago DELALUT in Roman KRIVOGRAD
Slovenj Gradec Štefan HLUPIČ
NOTRANJSKI RO (VIII)
Cerknica
Ilirska Bistrica Marjan BAŠA
Postojna Stojan PREMRL
OBALNO KRAŠKI RO (IX) – Predsednik RO: Dimitrij VIVODA,   namestnik: Milan ŠKAPIN
Izola Edvin SALVI
Koper Dimitrij VIVODA
Piran Pavel LOVREČIČ
Sežana Milan ŠKAPIN
DOLENJSKI RO (X) – Predsednica RO:       Anka ZAJC,     namestnik: Franc NEMANIČ
Črnomelj Marijan KOBETIČ
Metlika Franc NEMANIČ
Novo Mesto
Trebnje Anka ZAJC
GORIŠKI RO (XI) – Predsednik RO: Martin LEBAN
Ajdovščina
Idrija
Nova Gorica Franc ROJC
Tolmin Martin LEBAN
RO OSREDNJA SLOVENIJA (XII) – Predsednik RO: Jernej DOLINAR,   namestnik: Gašper KRAMAR
Ljubljana Moste-Polje Gašper KRAMAR
Ljubljana Bežigrad
Ljubljana Center Anton DREMELJ
Ljubljana Šiška Tomaž LUŠTREK  in  Srečko SKUBIC
Ljubljana Vič-Rudnik Jernej DOLINAR
Logatec Angela MENART
Vrhnika
Domžale
Grosuplje
Kamnik
Kočevje
Litija Igor KAJTNA
Ribnica
Prijavi se na novice

Prijavi se na novice

Pošiljamo aktualne in preverjene informacije na področju delovnega prava

Prijava na novice uspešna!